Zaproszenie na konferencję „Choroby Rzadkie wcale nie takie rzadkie”

Szanowni Państwo

Ośrodek Chorób Rzadkich przy Poradni Genetycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku oraz Gdański Uniwersytet Medyczny serdecznie zapraszają na Konferencję nt. : „Choroby Rzadkie wcale nie takie rzadkie”, która odbędzie się 8 grudnia 2017 r w godz. od 11:00 do 15:20 na Wydziale Nauk Społecznych (Sala S203) na Uniwersytecie Gdańskim.

Spotkanie skierowane jest do rodziców dzieci z chorobami rzadkimi, nauczycieli, psychologów, dyrekcji szkół, organizacji pozarządowych i osób odpowiedzialnych za system opieki i edukacji nad chorymi na choroby rzadkie. Kluczowym celem tego spotkania jest uświadomienie społeczeństwu, że choroby rzadkie są wśród Nas, także w szkołach publicznych.

Główna tematyka Konferencji to diagnoza i leczenie chorób rzadkich, edukacja uczniów z chorobami rzadkimi w szkołach publicznych, życie z dzieckiem niepełnosprawnym, wsparcie psychologiczne oraz wsparcie finansowe rodzin.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie zgłoszenia najpóźniej do dnia 1.12.2017 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny on-line:
Ankieta rekrutacyjna
( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBmH1qktbnj5jRPIMstr4Q_aUNEb6iYPDZSF1hyGuqJkP4dQ/viewform )

Harmonogram konferencji do pobrania poniżej:

konferencja XII 2017 harmonogram