Klasy 0-III

Polecamy korzystanie z opcji ‚Szukaj’ – wystarczy wpisać dzień, klasę, lub słowo kluczowe np ‚plastyczne’ – a pokażą się odpowiednie propozycje z listy 🙂

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela KlasyDzieńGodzina
Zajęcia dodatkowe "Małymi kroczkami do celu"Joanna SmentekIIIaśroda 12.45 sala 216
Koło plastyczne "Mały artysta"
Joanna Smentek
0, I, II, IIIśroda
13.45 sala 216
Zajęcia kreatywnego myślenia „Wszystko rozumiem”
Aleksandra Szeremeta
II B poniedziałek12.55 sala 113
Koło szachowe "Mały szachista" Aleksandra Szeremeta
IA, IC, II poniedziałek13.50 sala 113
Koło arteterapii "W świecie barw i kształtów"Marzena Krygier Karolina GozdekIponiedziałek 12.55-14.35 sala 115
Koło robótek ręcznych

Anna Szpakowska
0, I, II, IIIczwartek 12.55-14.35
Zajęcia dodatkowe "Rozwijam myślenie"Marzena KrygierICśroda13.50
Bugs - team koło języka angielskiegoKarolina GozdekIIIwtorek12.55-14.35 co dwa tygodnie
Koło matematyczne Matlandia
Hanna GulczyńskaII
środa12.55 sala 116
Zajęcia dodatkowe "Już wiem, już rozumiem"

Hanna Gulczyńska
IIA poniedziałek
12.55 sala 116
Wolontariat
Hanna Steppuhn
I, II, III
wtorek13.00-14.30
Zajęcia dodatkowe
„Jestem kreatywny”

Alicja PanuśIIIB
 
poniedziałek8.00 sala 217
Koło kulturalno - historyczne "Z historią na Ty"Alicja PanuśII, III
 
wtorek12.55 sala 217
Zajęcia dodatkowe rozwijające myślenie "Wiem więcej"
Izabela KarpiczenkoIAwtorek8.00 sala 114
Koło edukacji regionalnej "Jestem gdańszczaninem"Izabela KarpiczenkoIponiedziałek 12.55 sala 114
Koło miłośników zwierzątIzabela Karpiczenko
I, II, III
czwartek12.55 sala 114
Gry i zabawy sportoweEwa BłońskaIśroda
13.50 - 14.35
Świetliczaki czytają

Anna Kasperek
wychowankowie świetlicy
wg potrzeb
Zajęcia czytelnicze
Elżbieta Dziekuć - Malej
II, III
wtorek
poniedziałek
13.50
8.00
Koło szachowe "Mały szachista"
Katarzyna Sabbo
IB
poniedziałek11.50 sala 112
Gazetka szkolna "PTYŚ"
Katarzyna Sabbo
I, II, III
poniedziałek12.55 sala 112
Zajęcia rozwijające umiejętności społeczno - emocjonalne
Magdalena Reterska
III
czwartek
16.30-17.15
Terapia pedagogicznaAnita GodlejewskaIBwtorek15.40-16.25
BajkoterapiaKarolina KrukI, IIwtorek12.55 świetlica
Projekt "Przyroda z klasą"Krystyna JagłowskaIIIA
wg zadań
Zespół wokalny "Mały "Bałagan
Maciej Grycendler
I, II, III
czwartek
13.50-14.35
e-twinning koło informatyczno - językoweKarolina GozdekII, IIIśroda13.50
Koło „Zdrowo i smacznie”Beata KułakowskaII, IIIIII - poniedziałek
II - środa
13.30-15.00
15.30 - 17.00
Gry zabawy sportoweMałgorzata BorkowskaIIśroda13.50-14.35