Klasy IV-VII

AKTUALNY WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH UKAŻE SIĘ WKRÓTCE.

 

Polecamy korzystanie z opcji ‚Szukaj’ – wystarczy wpisać dzień, klasę, lub słowo kluczowe np ‚plastyczne’ – a pokażą się odpowiednie propozycje z listy 🙂

Nazwa zajęćImię i nazwisko nauczycielaKlasyDniGodzina
BadmintonLiliana TarasowIV, V, VI, VII, VIIIczwartek13.50-14.35
Bałagan - zespół wokalnyMaciej GrycendlerIV, V, VI, VII, VIIIczwartek14.45-16.20 sala 218
Zajęcia dodatkowe z matematykiRafał CybulskiVI - VIIIpiątek13.50-14.35
Repetytorium z j.angielskiegoKatarzyna KolatorVIIIpiątek13.40-14.35
Koło matematyczne Anna CzaplińskaIV, Vczwartek 14.45-15.30 sala 308
Koło historyczneKinga MikołajczakIV, Vpiątek12.55 sala 218
Koło informatyczne "Spotkania internetowe"Joanna PrzychockaIV, V, VI, VIIponiedziałek13.50-14.35 sala 303
Koło "Kultura krajów anglojęzycznych"Zofia BartosikVIwtorek8.00 sala 313
Koło plastyczne "Twórczy czwartek"Hanna DzieciniakIV, V, VIczwartek 13.50-15.30
Tutorial (spotkania indywidualne)Magdalena Dworniczak
Marta Kulka
VI - VIII piątekwg potrzeb ucznia
Zajęcia dodatkowe z matematykiAnna CzaplińskaIV, Vczwartek13.50-14.35
CaritasAnna Deptuła
ks. Marek Styn
IV, V, VI, VII, VIIIwg zadań
Mini gry sportoweEwa BłońskaV, VI, VIIponiedziałek, wtorek 14.45-15.30
Piłka ręcznaMałgorzata BorkowskaVI, VII, VIIIczwartek14.45-15.30
Repetytorium z j. polskiego Zbigniew BlankVIIIczwartek12.55
Zajęcia dodatkowe z j.polskiegoZbigniew BlankVI - VIIczwartek13.50 sala 311
Koło przyrodniczeArtur EichmannV - VIśroda13.50 - 14.35
Koło przyrodniczeBarbara AlberckaIVśroda13.50 –14.35 sala 305
Zajęcia dodatkowe z języka  polskiegoJoanna Janicka-SzpałaIV - VIwtorek13.50 sala 218
"Lubimy czytać greckie mity"Joanna Janicka-Szpała Vponiedziałek13.50-14.35 sala 308
Odyseja UmysłuMarta Kulka
Magdalena Biller
Vczwartek
13.50-15.30
Koło matematyczneHelena DąbrowskaVII - VIIIśroda 14.45 - 15.30 sala 206
Koło plastyczneHanna DzieciniakIV, V, VIwtorek14.45 - 15.30
Zajęcia rozwijające umiejętności społeczno-emocjonalneMagdalena ReterskaIV - VIpiątek13.50 - 14.35
Mini gry sportowe Paweł StaruszkiewiczIV chłopcyczwartek13.50 - 14.35
Koło informatyczne "Internetowe podróże"Joanna PrzychockaVIIIczwartek14.45 - 15.30