Klasy IV-VIII

AKTUALNY WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH UKAŻE SIĘ WKRÓTCE.

 

Polecamy korzystanie z opcji ‘Szukaj’ – wystarczy wpisać dzień, klasę, lub słowo kluczowe np ‘plastyczne’ – a pokażą się odpowiednie propozycje z listy 🙂

Nazwa zajęćImię i nazwisko nauczycielaKlasyDniGodzina
BadmintonLiliana TarasowIV, V, VI, VIIśroda14.45-15.30
Bałagan - zespół wokalnyMaciej GrycendlerIV, V, VI, VII, VIIIczwartek13.50-14.35 sala 218
Zajęcia dodatkowe z matematykiRafał CybulskiIV - VIIIpiątek13.50-14.35
Repetytorium z j.angielskiegoZofia BartosikVIIIśroda14.45-15.30
Koło matematyczne Agata GumowskaIV, V,VIśroda 13.50-14.35
Koło historyczne - turystyczneMagdalena GlinieckaVII, VIIIczwartek14.45 - 15.30
Koło informatyczne Joanna PrzychockaIV, V, VI, VIIpiątek12.55-13.40 sala 303
Learn English with BBCAndżelika AntkiewiczVII, VIIIczwartek13.50 - 14.35
Koło plastyczne Hanna DzieciniakIV, V, VI.VII, VIIIczwartek 13.50-14.35
Koło j. rosyjskiegoMagdalena BillerVI, VII poniedziałek14.45 - 15.30
Koło matematyczneAgata GumowskaIV, V,VIśroda13.50-14.35
CaritasAnna Deptuła
IV, V, VI, VII, VIIIwg zadań
Gry sportoweEwa BłońskaIVwtorek 12.55-13.40
Piłka ręcznaMałgorzata BorkowskaV, VI DZwpiątek12.55-13.40
Przygotowanie do egzaminuZbigniew BlankVIIIczwartek12.55
Koło j.polskiegoZbigniew Blankwtorek14.45 - 15.30
Koło ObywatelskieMałgorzata MeszczyńskaVII,VIIIponiedziałek14.45 - 15.30
Wędrówki z mapą i kompasemBarbara AlberckaVA
VB, VC
wtorek
poniedziałek
12.45 –13.40
13.50 - 14.35
Przygotowanie do egzaminuJoanna Janicka-SzpałaVIII14.45 - 15.30
Zdrowo i sportowoMałgorzata Borkowska IVwtorek12.55 - 13.40
Repetytorium z j. angielskiegoMałgorzata Meszczyńska VIII
Koło j. angielskiegoMałgorzata MeszczyńskaIV,V,VIponiedziałek13.50 - 14.35
Koło BRDHanna DzieciniakIV, V, VIczwartek14.45 - 15.30
Tenis stołowyMarcin MazurVśroda13.50 - 14.35
Gry sportowe Marcin MazurVII, VIIIponiedziałek14.45 - 15.30
Koło chemiczneKatarzyna PuśleckaVIIIponiedziałek14.45 - 15.30
WolontariatLiliana TarasowIV,V,VI,VII,VIIIczwartek14.45 - 15.30