Dzień Zielony w klasach I – III

21 marca klasy 0 – III świętowały początek wiosny pod hasłem „Zielony dzień”. Zielony kolor dominował na ubraniach oraz przyniesionych przez dzieci owocach i warzywach. Cały korytarz ozdobiony był pracami wykonanymi przez uczniów klas 0 – III na temat – „Zielone na zielonym ”.
Na początku Zielonego Dnia wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które pod kierunkiem pani Danki oraz pani Kasi przygotowały piękne przedstawienie – „Witaj wiosenko”. Dzieci z klasy II A przedstawiły wartości odżywcze zielonych warzyw i owoców. Następnie rozstrzygnięty został konkurs przyrodniczo – ekologiczny. Na poziomie klas II: I miejsce zdobyła: Maja K. z klasy II A, II miejsce – Paweł K. – z klasy II A, III miejsce – Barbara M. z klasy II B.
Na poziomie klas III: I miejsce zdobył: Paweł O. z klasy III B, II miejsce – Inga W. – z klasy III C, III miejsce – Jakub T. z klasy III C. Laureaci otrzymali z rąk pani dyrektor Urszuli Nazarko oraz pani wicedyrektor Beaty Kapuścińskiej dyplomy i upominki.
Następnie niosąc kolorowe kwiaty i transparenty udaliśmy się na wiosenną paradę po osiedlu. Dzień ten był bardzo wesoły i przede wszystkim zielony! WITAJ WIOSNO! CZEKAMY!