Finał VIII Wojewódzkiego Konkursu „Masz talent?”

W dniu dzisiejszym w naszej szkole już po raz ósmy odbył się Wojewódzki Konkurs „Masz talent?” Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum województwa pomorskiego mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności muzycznych, tanecznych czy wokalnych. Jury w składzie: p. Małgorzata Meszczyńska, Janusz Mackiewicz i Andrzej Kupidura mieli bardzo trudne zadanie, gdyż młodzież niezwykle wysoko zawiesiła poprzeczkę. Ostatecznie przyznało nagrody i wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Michalina Gierszon i Martyna Goliasz, Maciej Serkowski – wyróżnienie, Karolina Serkowska – III miejsce a Inga Michałowska – I miejsce. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali 25 maja o godz. 13.00 w naszej szkole. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy wielu sukcesów.