Gdańska Spartakiada Przedszkolaków

W dniu dzisiejszym z inicjatywy pani Beaty Hallmann (dyrektora przedszkola nr 64 im. Kubusia Puchatka) w naszej szkole odbyły się eliminacje Gdańskiej Spartakiady Przedszkolaków o puchar Prezydenta Miasta Gdańska pod hasłem „Tęczowy Mundial”. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu dyrekcji i nauczycieli naszej szkoły impreza udała się znakomicie szczególnie, że swoją obecnością zaszczycili nas: z-ca Prezydenta Miasta Gdańska d/s polityki społecznej – pan Piotr Kowalczuk, pani Żaneta Geryk – przewodnicząca Komisji Edukacji oraz Łukasz Bejm – przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Ż-W-J-T.
W zawodach udział wzięły dzieci z 7 oddziałów przedszkolnych z okolicznych szkół i przedszkoli. Z dumą i radością informujemy, że nasi najmłodsi uczniowie byli najlepsi i będą reprezentowali naszą dzielnicę w finale miejskim.