III Gala Konkursów Wojewódzkich

W piątek 25 maja w naszej szkole odbyła się trzecia już Gala konkursów Wojewódzkich organizowanych przez nauczycieli naszej placówki. Jak zawsze swoja obecnością imprezę uświetnił pan Piotr Kowalczuk – zastępca Prezydenta Miasta Gdańska d/s polityki społecznej. Z ramienia Kuratorium Oświaty w Gdańsku przyjechała do nas pani wizytator Dorota Chądzyńska. Nie zabrakło także pani Żanety Geryk – Przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Miasta Gdańska oraz pani  Haliny Mężyk wiceprezesa ZNP Oddziału w Gdańsku. Ponadto na uroczystość przybył pan Łukasz Bejm – przewodniczący zarządu Rady Dzielnicy Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia oraz pani Teresa Stefańczyk – przewodnicząca Stowarzyszenia Żabianka.
Podczas gali zostały wręczone nagrody laureatom poszczególnych konkursów. Pan prezydent podziękował także nauczycielom naszej szkoły, którzy przygotowywali te konkursy.

Na zakończenie laureaci konkursu „Masz talent?” zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, wokalne i taneczne.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje a sponsorom, bez których ta impreza nie mogłaby stać na tak wysokim poziomie gorąco dziękujemy. Są to: Miasto Gdańsk, Rady Dzielnicy Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia Związek Nauczycielstwa Polskiego, Europ Direct, Stowarzyszenie Żabianka, Oxford University Press oraz Rada Rodziców SP 89.