Koncert Świąteczny połączony z wręczeniem nagród

We wtorek 12 grudnia odbył się w naszej szkole  Koncert Świąteczny przygotowany przez pana M. Grycendlera, uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia muzyczne i chór seniorek z Żabianki. Jak co roku koncert uświetnili wspaniali goście, przyjaciele i sponsorzy naszej szkoły: Żaneta Geryk, Wojciech Stybor, Alina Molska, Joanna Brzoskowska, Aneta Jankun, Łukasz Bejm, Bogusław Zandrowicz, Teresa Stefańczyk, Andrzej Kupidura, ks. Krzysztof Lis, rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Pani dyrektor Urszula Nazarko w szczególny sposób podziękowała przybyłym gościom za współpracę, naszym nauczycielkom L. Tarasow, H.Stephun i A. Deptule za niezwykłą aktywność wolontariacką. W czasie koncertu zostały również wręczone nagrody uczniom z pomorskich szkół, którzy wzięli udział w III Wojewódzkim Konkursie „Anioły Bożonarodzeniowe” przygotowanym przez p.

H. Dzieciniak. Koncert wprowadził wszystkich w atmosferę świąt. Do zobaczenia za rok