Zajęcia dla Seniorów w naszej szkole

Drodzy Państwo!

Serdecznie zapraszamy Seniorów, mieszkańców naszego osiedla na zajęcia, które przygotowali dla Was nauczyciele naszej szkoły. Są to:
– zajęcia komputerowe, (wtorki godz. 13.00 – 13.45)
– Nordic Walking czyli spacer z kijkami (do uzgodnienia)
– zajęcia muzyczne czyli
CICHA WODA BRZEGI RWIE CZYLI  SENIORZY  ŚPIEWAJĄ !
…. a przynajmniej mają taką możliwość.

Zapraszamy na wspólne spędzanie czasu    przy piosence, herbatce, kawce i dobrym humorze. Preferowany repertuar to piosenki: patriotyczne, wojskowe, legionowe, harcerskie ludowe, biesiadne i wszystkie te, które są nam drogie i bliskie. Więc kto ma ochotę i siły zapraszamy. Spotkania (próby) raz  w tygodniu przez dwie godziny, w Szkole Podstawowej nr 89. Termin do wspólnego ustalenia. Zapisy w SP 89 (sekretariat), tel. 58-557-98-22 do dnia 29 września 2017 roku